Parę słów o nas

Nasi klienci są dla nas siłą napędową, która sprawia, że nieustannie uczymy się i elastycznie dostosowujemy do ich potrzeb i oczekiwań. Naszym głównym celem jest wspieranie naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych, do których podchodzimy z empatią, szczerością oraz maksymalną uwagą.

Kochamy ludzi ….
Uwielbiamy podróże …
Dbamy o dobry humor naszych klientów …
Kreujemy wspaniałe wspomnienia …
Nie oszczędzamy na jakości ….
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo …


Nasze zasady

W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim jakością organizowanych podróży, propagując najwyższy standard organizowanych wyjazdów. Przestrzegamy przepisów prawa polskiego oraz lokalnego, działamy uczciwie i rzetelnie, jesteśmy odpowiedzialni i kompetentni, dbamy o klientów i ich bezpieczeństwo, gwarantujemy poufność i szacunek przed, po jak i w trakcie całego procesu realizacji.

 

Polityka „CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY”

Biznes to dla nas nie tylko sposób na życie, ale również odpowiedzialność za świat, który znajduje się wokół nas. Chętnie angażujemy się w pomoc innym, wspieramy działania dobroczynne oraz staramy się wspierać społeczność lokalną, w ramach naszych możliwość, aktywizując ją zawodowo. Co roku współfinansujemy lokalne działania charytatywne, dbamy o środowisko naturalne i angażujemy się w inicjatywy mające na celu ochronę naszej planety. Chcemy pomagać tym, którzy nas potrzebują wszędzie tam, gdzie docieramy.